Співпраця дошкільного навчального закладу з сім`єю

Співпраця педагогічного колективу дошкільного навчального закладу № 1 з сім`єю здійснюється в різних формах та в їх поєднанні. Впродовж року для батьків було організовано та проведено в закладі «Дні відкритих дверей», «Дні добрих справ», спільні родинні свята та розваги.

Однією з форм роботи з батьками залишаються батьківські збори, які традиційно в кінці травня, пройшли в усіх вікових групах. Основні питання були спрямовані на підготовку та організацію оздоровчого періоду в дошкільному закладі, який розпочинається 1 червня та закінчується 31 серпня.

Завідувач Шульгіна Т.Г. відмітила, що оздоровчий період в дошкільному навчальному закладі передбачає сплановану різноманітну, цікаву роботу з дітьми впродовж літа: виховні заходи, екскурсії, свята, розваги, конкурси. Виховна робота з дітьми буде плануватися за тематичними тижнями. Батьків ознайомлено з організацією та проведенням оздоровчих та загартувальних процедур, визначено правильне розуміння мети оздоровчих заходів.

Увагу батьків було звернено на профілактику побутового та дорожньо-транспортного травматизму серед дітей, який на жаль має місце саме в літній період, запобігання кишковим отруєнням тощо. Вихователі груп нагадали батькам про безпеку життєдіяльності дітей влітку, посилення відповідальності батьків за життя та здоров’я дітей./Files/images/SDC15377.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.